Referat Finansowy

 

LOKALIZACJA:

Ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz

KIEROWNIK REFERATU:

Sylwia Siemko

pokój nr 11

tel. 67 2580241 w.19

ugwalcz2@pro.onet.pl

Zastępca Skarbnika Jolanta Narbut

pokój nr 11

tel. 67 2580241 w.19

 j.narbut@gminawalcz.pl

księgowość budżetowa Dorota Łukasiewicz

pokój nr 12

tel. 67 2580241 w.18

d.lukasiewicz@gminawalcz.pl

płace Monika Stańczak-Drzazga

pokój nr 12

tel. 67 2580241 w.18

m.stanczak@gminawalcz.pl

księgowość budżetowa, podatek akcyzowy, wykup nieruchomości Aneta Janusz

pokój nr 12

tel. 67 2580241 w.18

a.janusz@gminawalcz.pl

inspektor ds. oświaty i rozliczeń,

BHP

Aneta Leśkiewicz

pokój nr 10

tel. 67 2580241 w.36

a.leskiewicz@gminawalcz.pl

windykacja należności gminy, podatek od środków transportowych Piotr Matuszak

pokój nr 10

tel. 67 2580241 w.36

p.matuszak@gminawalcz.pl

wymiar podatków

Paulina Śniecikowska

pokój nr 3

tel. 67 2580241 w.20

e-mail: p.sniecikowska@gminawalcz.pl

księgowość podatkowa Marcelina Sobczak

pokój nr 3

tel. 67 2580241 w.20

m.sobczak@gminawalcz.pl

kasa Karina Bartniczak

pokój nr 4

tel. 67 2580241 w.16

k.bartniczak@gminawalcz.pl

opłaty za wodę i ścieki Julita Filarowska

pokój nr 5

tel. 67 2580241 w.12

j.filarowska@gminawalcz.pl

opłaty - czynsze i dzierżawy Helena Zielińska

pokój nr 5

tel. 67 2580241 w.12

h.zielinska@gminawalcz.pl

 

opłaty za odbiór nieczystości stałych

 

Anna Pająk

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.32

a.pajak@gminawalcz.pl

Katarzyna Gala

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.32

k.gala@gminawalcz.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 13-02-2012 15:17:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 13-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 26-04-2018 08:58:41