Samodzielne Stanowiska

 

LOKALIZACJA:

Ul. Dąbrowskiego 8, 78-600 Wałcz

 

Stanowisko ds. kancelaryjnych

 

Małgorzata Kapecka

pokój nr 7

tel. 67 2580241

fax. 67 2580243

lp.zclawanimg@tairaterkes

Biuro Obsługi Interesanta

Agnieszka

Czachor

BOI

tel. 67 2580241 w.39

a.czachor@gminawalcz.pl

Współpraca z organizacjami pozarządowymi, promocja gminy, OSP

Barbara

Śliwińska

pokój nr 14

tel. 67 2580241 w.33

b.sliwinska@gminawalcz.pl

Działalność gospodarcza,

cmentarze komunalne

Magdalena Wenio

pokój nr 14

tel. 67 2580241 w.33

m.wenio@gminawalcz.pl

Dowody osobiste, archiwum Dorota Ogrodowska

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.26

d.ogrodowska@gminawalcz.pl

Katarzyna

Bogusz

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.26

k.bogusz@gminawalcz.pl

Ewidencja Ludności, listy poborowych

Aneta

Sikora

pokój nr 6

tel. 67 2580241 w.17

a.sikora@gminawalcz.pl

Obsługa Rady Gminy, kadry

Anna

Kowalska

pokój nr 13

tel. 67 2580241 w.35

a.kowalska@gminawalcz.pl

Informatyk Rafał Falkowski

pokój nr 16

tel. 67 2580241 w.28

informatyk@gminawalcz.pl

Zarządzanie Kryzysowe, Obrona Cywilna Andrzej Prusak

Dąbrowskiego 6,

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.56

a.prusak@gminawalcz.pl

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Obronność

Zuzanna

Klocek

Dąbrowskiego 6,

pokój nr 1

tel. 67 2580241 w.58

z.klocek@gminawalcz.pl

referent ds. gospodarki materiałowej i technicznej jednostek oświatowych Krzysztof Wieczorek

Dąbrowskiego 6,

tel. 67 2582953

k.wieczorek@gminawalcz.pl

Radca prawny Adam Raczyński

pokój nr 13

tel. 67 2580241 w.35

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 13-02-2012 15:20:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 13-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 26-04-2018 09:41:31