Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Sołectwa Gminy Wałcz

GMINA WAŁCZ

LISTA SOŁECTW, SOŁTYSÓW I CZŁONKÓW RAD SOŁECKICH

KADENCJA 2019-2023

Stan na dzień 12 maja 2020 r.

Lp

SOŁECTWO

IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA

DATA WYBORU

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

UWAGI

1
PRZYBKOWO
ARLETA KOWALSKA
10-04-2019
CZYŻAK MARLENA
SKWARK EMILIA
GRELIŃSKA MAŁGORZATA
WOŹNICA ADAM
 
2
CHWIRAM
MAREK PAWLIK
08-04-2019
WIERCIOCH MIROSŁAW
KUJSZCZYK DARIUSZ
POSADOWSKI ROMAN
TRUSZKOWSKA IZABELA
TRUSZKOWSKA KAROLINA
PAZUR STANISŁAW
 
3
LASKI WAŁECKIE
ALEKSANDRA OBROCKA
13-04-2014
DAWICKI KAROL
ZYGMUNT RYSZARD
DAWICKI ŁUKASZ
 
4
DOBINO
DOROTA HUBAR
09-04-2019
MAZUR ANNA
ALASZEWICZ ROBERT
KUBOWICZ JOANNA
KUBOWICZ NATALIA
STOLARSKI PRZEMYSŁAW
 
5
CHUDE
BOŻENA LANGE
11-04-2019
KRASOCKI GRZEGORZ
STADNIK ADAM
LANGE HENRYK
KWIECIEŃ IWONA
 
6
KŁOSOWO
KORNEL KUROWSKI
15-04-2019
DŁUGOŁĘCKA DOROTA
SZYMAŃSKA EDYTA
CHRZAN-NOWACKA AGNIESZKA
SZYMAŃSKI MARCIN
PENDRAK JANINA
GOŁĄB KATARZYNA
 
7
NAKIELNO
ROBERT DŁUŻAK
23-04-2019
HIBNER BEATA
SZPECHT AGNIESZKA
BIAŁECKA KATARZYNA
DŁUŻAK ELŻBIETA
NOWAK EMILIA
URBAŃSKA SYLWIA
 
8
GÓRNICA
PIOTR KISIELEWSKI
13-04-2019
KALISZ ANNA
CHUDY KAZIMIERZ
FEDORYSZYN BEATA
ROSICKA SYLWIA
WILK MAGDALENA
WRÓBEL AGNIESZKA
 
9
OSTROWIEC
MAREK KAPECKI
10—04-2019
ROGACZ RAFAŁ
BAZYLEWICZ MICHAŁ
SZALWACH WOJCIECH
KOJRO KRZYSZTOF
KONOPKA SŁAWOMIR
PILARSKA JÓZEFA
 
10
PRUSINOWO WAŁECKIE
MARCELINA MIEDZIANKO
25-04-2019
KORCZAK JADWIGA
DYGOŃ MARIOLA
SZAFRANIEC LESZEK
DYGOŃ AGNIESZKA
 
11
ŚWIETOSŁAW
MARZENA GAZDA
16-04-2019
GAZDA TEODORA
KOWALCZUK MAGDALENA
TCHÓRZ CZESŁAW
 
12
RUDKI
PRZEMYSŁAW SOWA
13-04-2019
JANIK KAROL
ZYCHAL KATARZYNA
MARCINIAK DANIEL
DRWAL-GÓRKA RÓŻA
ADAMCZEWSKA ADELA
SADOWSKA ELŻBIETA
 
13
RÓŻEWO
PRZEMYSŁAW STANISŁAWSKI
12-04-2019
OSIODŁY JAROSŁAW
KUCHARCZYK DAMIAN
KOWALSKI MARCIN
ZIELIŃSKA BARBARA
ZWOLIŃSKI KAZIMIERZ
WOJTANEK PAULINA
 
14
CZECHYŃ
PAWEŁ JAGUSIAK
17-04-2019
JARZĄBEK MICHAŁ
ROGACZ WIESŁAW
ZANOZA JÓZEF
 
15
DĘBOŁĘKA
WŁADYSŁAW RADOSZ
15-04-2019
MONICKI PRZEMYSŁAW
GRUCHOT KLAUDIA
WOJDYŁA BOGUSŁAWA
TROJANOWSKI STANISŁAW
PIETRZYK DANUTA
SKOWROŃSKA KAROLINA
 
 
16
KARSIBÓR
BEATA SZCZEPANIAK
16-04-2019
GRABOWSKI PRZEMYSŁAW
WOJCIUK TOMASZ
CERAZY KRZYSZTOF
SZARZYŃSKA SYLWIA
BŁASZCZYK MONIKA
CIEŚLAK MONIKA
 
17
STRĄCZNO
AGNIESZKA GUZ
26-04-2019
KLESZCZYŃSKA RENATA
NEJMAN DANUTA
REGULSKI MARIAN
RABCZUK ANNA
ŁOPATA HENRYK
TYLOCH EWA
 
18
SZWECJA
JADWIGA NARANOWICZ
15-04-2019
BOŃCZASZEK MARCIN
KUDYBA STANISŁAW
KOWALCZYK ERYK
ZBORAŁA JANINA
WIĘCKOWSKA ANNA
ZBORAŁA ZBIGNIEW
 
19
GOLCE
ANNA ŚNIECIKOWSKA
24-04-2019
MARCHEWKA LECH
BARTNICZAK AGNIESZKA
BRZECZKO IRENA
BRZECZKO JERZY
ŚNIECIKOWSKA PAULINA
MARCHEWKA JANUSZ
 
 
20
KŁĘBOWIEC
RAFAŁ BALCEWICZ
06-05-2019
MAZURKIEWICZ MARCIN
ILNICKA PAULINA
MROCZEK JAN
KAZIUKAJTIA SYLWIA
OSTASZEWSKA-PELC AGNIESZKA
SIATKOWSKA WIOLETTA
 
21
ŁUGI WAŁECKIE
MAŁGORZATA SZYNKARUK
26-04-2019
SZPOT ANNA
KULAWIAK MAŁGORZATA
MAMZER WIKTOR
 
22
WAŁCZ DRUGI
ILONA CZAPCZYŃSKA - LEWKO
20-08-2019
MARCHWANT AGNIESZKA
GOZDEK GRAŻYNA
GOZDEK-KANIA ADRIANNA
TARENKO EUGENIUSZ
WOŹNIAK PATRYCJUSZ
 
23
KOLNO
ZDZISŁAW PANEK
30-04-2019
PIWOWARSKA KATARZYNA
WORONOWICZ KINGA
CIACH MAREK
 
24
WIESIÓŁKA
RADOSŁAW PIASECKI
25-04-2019
PIASECKI TOBIASZ
CIESIELSKA GRAŻYNA
PILITOWSKI MARCIN
 
25
LUBNO
SYLWESTER JANISZEWSKI
23-04-2019
ŁUKASIK KAROLINA
SZATKOWSKI MICHAŁ
KOZA SŁAWOMIR
SOBOLEWSKA AGNIESZKA
CIEŚLIK MONIKA
 
26
RUTWICA
BARBARA KIŃSKA
 
 
 
27
DZIKOWO
AGNIESZKA SASIŃSKA
24-04-2019
PAWLAK EMILIA
SASIŃSKA MAŁGORZATA
WAWRZYSZ WOJCIECH
BRZYKCY DOMINIK
OWCZAREK IWOLA
DZIADOSZ RENATA
 
28
ŁĄKI
EWA BĄCZKOWSKA
15-07-2019
CZERWIŃSKA MARIA
KALINOWSKA JADWIGA
SZYMIK BERNARDA
STAŃCZYK JOANNA
 
29
ZDBICE
LONGIN SZCZECHOWSKI
07-05-2019
MARCHEWKA ANNA
SOWA ILONA
SZCZECHOWSKI ADRIAN
BULWAN ANNA
MROCZKOWSKI ZBIGNIEW
CZAJKOWSKA TERESA
 
30
WITANKOWO
JANUSZ GORĄCY
24-04-2019
URBAŃSKI KAROL
DUDZIŃSKA-NIECZAJ URSZULA
SOKÓŁ MAŁGORZATA
ROGOZIŃSKA MAGDALENA
FIOŁEK-MIKOŁAJCZAK RÓŻA
RUNOWSKA-KRASOW KAROLINA
 
31
GOSTOMIA
ZENONA PEL
25-04-2019
BROŻEK LUCYNA
OWCZAREK AGNIESZKA
MARCINIAK MIECZYSŁAW
SZYDŁOWSKI JAN
GROCHOWICKI BARTŁOMIEJ
JABŁOŃSKI STANISŁAW
 
32
POPOWO
PRZEMYSŁAW KOWALSKI
11-12-2019
TRZCIŃSKI SYLWESTER
ZAWICHROWSKI PIOTR
JÓŹWIAK SŁAWOMIR
TRZCIŃSKI SŁAWOMIR
 
33
BRZEZINKI
MARIA NOWAK
30-05-2016
POLAK OLGA
SZAWARA AGATA
TOMASZEWSKA KRYSTYNA
KOWALSKA ANNA
PTAK PRZEMYSŁAW
Nowe wybory zaplanowane do przeprowadzenia do końca 30-08-2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Sołectwa Gminy Wałcz - kadencja 2010-2014.pdf (PDF, 23KB) 2012-02-19 23:44:55 3680 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 19-02-2012 23:44:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 19-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 19-05-2020 15:37:12