Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Sołectwa Gminy Wałcz

GMINA WAŁCZ

LISTA SOŁECTW, SOŁTYSÓW I CZŁONKÓW RAD SOŁECKICH

KADENCJA 2019-2023

Stan na dzień 12 maja 2020 r.

Lp
SOŁECTWO
IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA
DATA WYBORU
SKŁAD RADY SOŁECKIEJ
UWAGI
1
PRZYBKOWO
ARLETA KOWALSKA
10-04-2019
CZYŻAK MARLENA
SKWARK EMILIA
GRELIŃSKA MAŁGORZATA
WOŹNICA ADAM
 
2
CHWIRAM
MAREK PAWLIK
08-04-2019
WIERCIOCH MIROSŁAW
KUJSZCZYK DARIUSZ
POSADOWSKI ROMAN
TRUSZKOWSKA IZABELA
TRUSZKOWSKA KAROLINA
PAZUR STANISŁAW
 
3
LASKI WAŁECKIE
ALEKSANDRA OBROCKA
13-04-2014
DAWICKI KAROL
ZYGMUNT RYSZARD
DAWICKI ŁUKASZ
 
4
DOBINO
DOROTA HUBAR
09-04-2019
MAZUR ANNA
ALASZEWICZ ROBERT
KUBOWICZ JOANNA
KUBOWICZ NATALIA
STOLARSKI PRZEMYSŁAW
 
5
CHUDE
BOŻENA LANGE
11-04-2019
KRASOCKI GRZEGORZ
STADNIK ADAM
LANGE HENRYK
KWIECIEŃ IWONA
 
6
KŁOSOWO
KORNEL KUROWSKI
15-04-2019
DŁUGOŁĘCKA DOROTA
SZYMAŃSKA EDYTA
CHRZAN-NOWACKA AGNIESZKA
SZYMAŃSKI MARCIN
PENDRAK JANINA
GOŁĄB KATARZYNA
 
7
NAKIELNO
ROBERT DŁUŻAK
23-04-2019
HIBNER BEATA
SZPECHT AGNIESZKA
BIAŁECKA KATARZYNA
DŁUŻAK ELŻBIETA
NOWAK EMILIA
URBAŃSKA SYLWIA
 
8
GÓRNICA
PIOTR KISIELEWSKI
13-04-2019
KALISZ ANNA
CHUDY KAZIMIERZ
FEDORYSZYN BEATA
ROSICKA SYLWIA
WILK MAGDALENA
WRÓBEL AGNIESZKA
 
9
OSTROWIEC
MAREK KAPECKI
10—04-2019
ROGACZ RAFAŁ
BAZYLEWICZ MICHAŁ
SZALWACH WOJCIECH
KOJRO KRZYSZTOF
KONOPKA SŁAWOMIR
PILARSKA JÓZEFA
 
10
PRUSINOWO WAŁECKIE
MARCELINA MIEDZIANKO
25-04-2019
KORCZAK JADWIGA
DYGOŃ MARIOLA
SZAFRANIEC LESZEK
DYGOŃ AGNIESZKA
 
11
ŚWIETOSŁAW
MARZENA GAZDA
16-04-2019
GAZDA TEODORA
KOWALCZUK MAGDALENA
TCHÓRZ CZESŁAW
 
12
RUDKI
PRZEMYSŁAW SOWA
13-04-2019
JANIK KAROL
ZYCHAL KATARZYNA
MARCINIAK DANIEL
DRWAL-GÓRKA RÓŻA
ADAMCZEWSKA ADELA
SADOWSKA ELŻBIETA
 
13
RÓŻEWO
PRZEMYSŁAW STANISŁAWSKI
12-04-2019
OSIODŁY JAROSŁAW
KUCHARCZYK DAMIAN
KOWALSKI MARCIN
ZIELIŃSKA BARBARA
ZWOLIŃSKI KAZIMIERZ
WOJTANEK PAULINA
 
14
CZECHYŃ
PAWEŁ JAGUSIAK
17-04-2019
JARZĄBEK MICHAŁ
ROGACZ WIESŁAW
ZANOZA JÓZEF
 
15
DĘBOŁĘKA
WŁADYSŁAW RADOSZ
15-04-2019
MONICKI PRZEMYSŁAW
GRUCHOT KLAUDIA
WOJDYŁA BOGUSŁAWA
TROJANOWSKI STANISŁAW
PIETRZYK DANUTA
SKOWROŃSKA KAROLINA
 
 
16
KARSIBÓR
BEATA SZCZEPANIAK
16-04-2019
GRABOWSKI PRZEMYSŁAW
WOJCIUK TOMASZ
CERAZY KRZYSZTOF
SZARZYŃSKA SYLWIA
BŁASZCZYK MONIKA
CIEŚLAK MONIKA
 
17
STRĄCZNO
AGNIESZKA GUZ
26-04-2019
KLESZCZYŃSKA RENATA
NEJMAN DANUTA
REGULSKI MARIAN
RABCZUK ANNA
ŁOPATA HENRYK
TYLOCH EWA
 
18
SZWECJA
JADWIGA NARANOWICZ
15-04-2019
BOŃCZASZEK MARCIN
KUDYBA STANISŁAW
KOWALCZYK ERYK
ZBORAŁA JANINA
WIĘCKOWSKA ANNA
ZBORAŁA ZBIGNIEW
 
19
GOLCE
ANNA ŚNIECIKOWSKA
24-04-2019
MARCHEWKA LECH
BARTNICZAK AGNIESZKA
BRZECZKO IRENA
BRZECZKO JERZY
ŚNIECIKOWSKA PAULINA
MARCHEWKA JANUSZ
 
 
20
KŁĘBOWIEC
RAFAŁ BALCEWICZ
06-05-2019
MAZURKIEWICZ MARCIN
ILNICKA PAULINA
MROCZEK JAN
KAZIUKAJTIA SYLWIA
OSTASZEWSKA-PELC AGNIESZKA
SIATKOWSKA WIOLETTA
 
21
ŁUGI WAŁECKIE
MAŁGORZATA SZYNKARUK
26-04-2019
SZPOT ANNA
KULAWIAK MAŁGORZATA
MAMZER WIKTOR
 
22
WAŁCZ DRUGI
ILONA CZAPCZYŃSKA - LEWKO
20-08-2019
MARCHWANT AGNIESZKA
GOZDEK GRAŻYNA
GOZDEK-KANIA ADRIANNA
TARENKO EUGENIUSZ
WOŹNIAK PATRYCJUSZ
 
23
KOLNO
ZDZISŁAW PANEK
30-04-2019
PIWOWARSKA KATARZYNA
WORONOWICZ KINGA
CIACH MAREK
 
24
WIESIÓŁKA
RADOSŁAW PIASECKI
25-04-2019
PIASECKI TOBIASZ
CIESIELSKA GRAŻYNA
PILITOWSKI MARCIN
 
25
LUBNO
SYLWESTER JANISZEWSKI
23-04-2019
ŁUKASIK KAROLINA
SZATKOWSKI MICHAŁ
KOZA SŁAWOMIR
SOBOLEWSKA AGNIESZKA
CIEŚLIK MONIKA
 
26
RUTWICA
BARBARA KIŃSKA
 
 
 
27
DZIKOWO
AGNIESZKA SASIŃSKA
24-04-2019
PAWLAK EMILIA
SASIŃSKA MAŁGORZATA
WAWRZYSZ WOJCIECH
BRZYKCY DOMINIK
OWCZAREK IWOLA
DZIADOSZ RENATA
 
28
ŁĄKI
EWA BĄCZKOWSKA
15-07-2019
CZERWIŃSKA MARIA
KALINOWSKA JADWIGA
SZYMIK BERNARDA
STAŃCZYK JOANNA
 
29
ZDBICE
LONGIN SZCZECHOWSKI
07-05-2019
MARCHEWKA ANNA
SOWA ILONA
SZCZECHOWSKI ADRIAN
BULWAN ANNA
MROCZKOWSKI ZBIGNIEW
CZAJKOWSKA TERESA
 
30
WITANKOWO
 
24-04-2019
URBAŃSKI KAROL
DUDZIŃSKA-NIECZAJ URSZULA
SOKÓŁ MAŁGORZATA
ROGOZIŃSKA MAGDALENA
FIOŁEK-MIKOŁAJCZAK RÓŻA
RUNOWSKA-KRASOW KAROLINA
 
31
GOSTOMIA
ZENONA PEL
25-04-2019
BROŻEK LUCYNA
OWCZAREK AGNIESZKA
MARCINIAK MIECZYSŁAW
SZYDŁOWSKI JAN
GROCHOWICKI BARTŁOMIEJ
JABŁOŃSKI STANISŁAW
 
32
POPOWO
PRZEMYSŁAW KOWALSKI
11-12-2019
TRZCIŃSKI SYLWESTER
ZAWICHROWSKI PIOTR
JÓŹWIAK SŁAWOMIR
TRZCIŃSKI SŁAWOMIR
 
33
BRZEZINKI
TOMASZ POSPIESZNY
08-09-2020
EMILIA CIEPIELAK

STANISŁAW SZCZEPANIUK

MARIA NOWAK

NATALIA NOWAK

PAWEŁ POLAK
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Sołectwa Gminy Wałcz - kadencja 2010-2014.pdf (PDF, 23KB) 2012-02-19 23:44:55 3776 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 19-02-2012 23:44:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 19-02-2012
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 22-10-2020 16:01:55