Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Rafał Falkowski 67 2580242 rafal@walcz.ug.gov.pl
2 Rafał Falkowski rafal@walcz.ug.gov.pl
3 Przemysław Maksymowicz 67 2580242 w.50 67 2580243 przemek@walcz.ug.gov.pl
4 Hanna Szynkaruk 67 2580241 w.50 hania@walcz.ug.gov.pl
5 Joanna Saks 67 2580241 w.54 joanna@walcz.ug.gov.pl
6 Aneta Sikora a.sikora@gminawalcz.pl
7 Kamila Stanisławska 672580241 672580243 k.stanislawska@gminawalcz.pl
8 Paulina Śniecikowska 67 2580242 w.20 p.sniecikowska@gminawalcz.pl
9 Grzegorz Fryc 67 2580242 67 2580243 g.fryc@gminawalcz.pl
10 Adam Dyksik a.dyksik@gminawalcz.pl
11 Urszula Aramowicz 672580242 672580243 u.aramowicz@gminawalcz.pol
12 Dorota Ogrodowska 672580242 d.ogrodowska@gminawalcz.pl