Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Wojewody Zachodnipomorskiego w sprawie wszczęcia postępowania o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, polegającej na budowie kabloej linii elektroenergetycznej SN 15kV w obrębie geodezyjnym:Wałcz 112, Gmina Wałcz.
2 Ostrzeżenie meteorologiczne z dnia 23.04.2019
3 Obwieszczenie w sprawie kontunuowania postępowania o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, polegającej na budowie stacji telefonii komórkowej opertora P4 "Play" w obrębie geodezyjnym Ostrowiec, Gmina Wałcz
4 Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy wiejskiej Wałcz w okresie V-XII 2019 r.
5 Ssprawozdanie z realizacji programu współpracy Gminy Wałcz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za rok 2018.
6 Obwieszczenie o terminie VII Sesji Rady Gminy Wałcz kadencji 2018 - 2023
7 Oferta realizacji zadania publicznego: Fitness Sport - Misja Kobieta -zwiększenie aktywności fizycznej kobiet
8 ZARZĄDZENIE NR 25/2019 WÓJTA GMINY WAŁCZ z dnia 16 kwietnia 2019 roku w sprawie zatwierdzenia wykazu nieruchomości i ich części składowych stanowiących mienie komunalne przeznaczone do sprzedaży w ramach przetargu, prawa pierwokupu, umowy warunkowej lub zamiany.
9 Wykaz nieruchomości z mienia komunalnego przeznaczonego do zbycia w drodze bezprzetargowej dla najemcy w miejscowości Lubno 25 /3
10 Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek letniskowych nr 280, 301 i 305 w miejscowości Nakielno