Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego: budowa sieci elektroenergetycznej w obrębie Kłebowiec, Gmina Wałcz.
2 ZARZĄDZENIE NR 51/2020 WÓJTA GMINY WAŁCZ z dnia 27 maja 2020 r. w sprawie zatwierdzenia wykazu nieruchomości i ich części składowych stanowiących mienie komunalne Gminy Wałcz, przeznaczonych do sprzedaży w ramach przetargu, prawa pierwokupu, umowy warunkowej lub zamiany
3 ZARZĄDZENIE NR 50/2020 Wójta Gminy Wałcz z dnia 27 maja 2020 roku w sprawie odwieszenia procedury w zakresie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w Gminie Wałcz.
4 Harmonogram odbioru odpadów z terenu gminy wiejskiej Wałcz w okresie: VI - XII 2020 r.
5 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości ZDBICE, Gmina Wałcz.
6 ZARZĄDZENIE NR 48/2020 Wójta Gminy Wałcz z dnia 25 maja 2020 roku w sprawie odwołania zarządzenia dotyczącego wpłat i wypłat dokonywanych przez uprawnionych z terenu Gminy Wałcz
7 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wniosu o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 6 i 7 obręb Wałcz 112, gmina Wałcz.
8 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Budowa Wytwórni Mas Bitumicznych na części działki nr ewid. 78 obręb Wałcz 112, gmina Wałcz, powiat wałecki, woj. zachodniopomorskie.
9 Obwieszczenie o terminie XXI Sesji Rady Gminy Wałcz kadencji 2018 - 2023
10 Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego: budowa sieci elektroenergetycznej w obrębie Kłebowiec, Gmina Wałcz.