Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków i opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej 500 zł wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia za 2020 r.
2 ZARZĄDZENIE NR 24/2021 WÓJTA GMINY WAŁCZ z dnia 1 marca 2021 r. w sprawie zatwierdzenia wykazu nieruchomości i ich części składowych stanowiących mienie komunalne Gminy Wałcz, przeznaczonych do sprzedaży w ramach przetargu, prawa pierwokupu, umowy warunkowej lub zamiany
3 Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na przebudowie sieci elektroenergetycznej w obrębie geodezyjnym Szwecja , gmina Wałcz.
4 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: budowa 18 budynków mieszkalnych o zabudowie jednorodzinnej na działce nr 156/79, obręb Ostrowiec 0059, gmina Wałcz.
5 Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2021_1
6 Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego "Prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w 2021 roku".
7 Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego "Prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w 2021 roku".
8 Zarządzenie Nr 19/2021 Wójta Gminy Wałcz z dnia 23 lutego 2021 w sprawie: ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego "Prowadzenie placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w 2021 roku".
9 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wydania postanowienia o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: budowie elektrowni fotowoltaicznej o mocy łącznej do 25 MW włącznie (w tym także etapowo), wraz z niezbędną infrastrukturą na działce o nr ewid. 15/8 obręb Kłębowiec, gmina Wałcz.
10 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wydania postanowienia o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: budowie elektrowni fotowoltaicznej o mocy łącznej do 6 MW włącznie (w tym także etapowo), wraz z niezbędną infrastrukturą na działce o nr ewid. 61/27 obręb Kłębowiec, gmina Wałcz.