Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Budowa budynku świetlicy w Górnicy "JANÓWKA"
2 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości: Golce, Gmina Wałcz
3 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: przebudowie mostu w miejscowości Golce.
4 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w miejscowości - Szwecja, Gmina Wałcz
5 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz o zakończeniu postępowania dowodowego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Budowa elektrowni fotowoltaicznej o mocy do 10 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 15/9 obręb Kłębowiec, gmina Wałcz.
6 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz o zakończeniu postępowania dowodowego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Budowa elektrowni fotowoltaicznej o mocy do 2 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 279/6 obręb Kłębowiec, gmina Wałcz.
7 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz o zakończeniu postępowania dowodowego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: Budowa elektrowni fotowoltaicznej o mocy do 2 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr 300 obręb Kłębowiec, gmina Wałcz.
8 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: budowie ujęcia wód podziemnych o wydajności do 10,0 m3/24h, zlokalizowanego w miejscowości Prusinowo, na terenie dz. nr 15
9 Obwieszczenie Wójta Gminy Wałcz w sprawie wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: budowa elektrowni słonecznej (fotowoltaicznej) wraz z infrastrukturą towarzyszącą o mocy do 10 MW na części działki o numerze ewidencyjnym 87, obręb Wałcz 112, gmina Wałcz.
10 Dostawa fabrycznie nowego 9 osobowego busa przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z udziałem środków PFRON w ramach obszaru D "Program wyrównywania różnic między regionami III" II