Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wzory oświadczeń majątkowych.

Zgodnie z art. 24h. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst jednolity Dz. U. 2001 Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami) osoby pełniące funkcje publiczne zostały zobowiązane do złożenia w terminie do 30 kwietnia każdego roku oświadczeń o swoim stanie majątkowym (dalej: oświadczeń majątkowych).

W zakresie działalności samorządu gminy obowiązek ten dotyczy: radnych, wójta, sekretarza gminy, skarbnika gminy, kierowników jednostek organizacyjnych gminy, osób zarządzających i członków organów zarządzających gminną osobą prawną oraz osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu wójta.
Oświadczenia dotyczą majątku odrębnego i majątku objętego małżeńską wspólnością majątkową osób zobowiązanych do złożenia oświadczeń według stanu na dzień 31 grudnia roku poprzedniego. Oświadczenia majątkowe składane są wraz z kopią zeznania o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym (PIT) za rok poprzedni.
Publikowanie danych odbywa się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 Nr 112, poz. 1198) oraz ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym.
 
Wzory oświadczeń majątkowych:
 

 Wzór oświadczenia majątkowego radnego gminy,

Wzór oświadczenia majątkowego wójta, zastępcy wójta, sekretarza gminy, skarbnika gminy, kierownika jednostki organizacyjnej gminy, osoby zarządzającej i członka organu.

Informacja o zaprzestaniu prowadzenia działalności gospodarczej
 
Oświadczenie o zamiarze podjęcia lub o zmianie charakteru działalności gospodarczej prowadzonej przez małżonka.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 24-01-2013 10:47:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Rafał Falkowski 24-01-2013
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 16-02-2018 10:47:10