Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

KOMUNIKAT W SPRAWIE WPROWADZENIA ZMIAN W ZAKRESIE OBSŁUGI INTERESANTÓW ORAZ SPOSOBU FUNKCJONOWANIA URZĘDU STANU CYWILNEGO W WAŁCZU

KOMUNIKAT W SPRAWIE WPROWADZENIA ZMIAN W ZAKRESIE OBSŁUGI INTERESANTÓW ORAZ SPOSOBU FUNKCJONOWANIA URZĘDU STANU CYWILNEGO W WAŁCZU

 

Urząd Miasta Wałcz informuje, że w związku z obecną sytuacją pandemiczną, począwszy od dnia 19 kwietnia 2021 roku do odwołania bezpośrednia obsługa Interesantów przez Urząd Stanu Cywilnego w Wałczu będzie dotyczyła wyłącznie sporządzania aktów urodzenia oraz aktów zgonu.

Sporządzenie aktu zgonu możliwe będzie po:

  1. uprzednim umówieniu się telefonicznym;

  2. pozostawieniu w Kancelarii Ogólnej karty zgonu oraz podania o sporządzenie aktu zgonu zawierającego kontaktowy nr telefonu (termin sporządzenia aktu zgonu będzie przypadać najpóźniej kolejnego dnia roboczego).

W dniu 19 kwietnia 2021 r. możliwe będzie wnioskowanie wyłącznie poprzez pozostawienie karty zgonu w Kancelarii ogólnej oraz podania o sporządzenie aktu zgonu zawierającego kontaktowy nr telefonu.

 

Sporządzenie aktu urodzenia możliwe będzie po uprzednim umówieniu się telefonicznym, z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

 

Umówienie terminu możliwe będzie pod nr telefonu 67 258 44 71 wew. 29 w dni robocze w godzinach 800-1400.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 16-04-2021 15:11:52
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Mackiewicz 15-04-2021
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 16-04-2021 15:11:52