Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o zakończeniu postępowania - dotyczy realizacji przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu przetwarzania tworzyw sztucznych w miejscowości Szwecja.

 

INFORMACJA WÓJTA GMINY WAŁCZ

 

Na podstawie art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko ( Dz. U. Nr 199 poz. 1227 z 2008 r. ) Wójt Gminy Wałcz podaje do publicznej wiadomości, że :

  1. Istnieje możliwość zapoznania się z dokumentacją sprawy dotyczącą planowanego do realizacji przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu przetwarzania tworzyw sztucznych w miejscowości Szwecja na działkach nr 403/2 i nr 402/2 , która jest wyłożona do wglądu w Urzędzie Gminy Wałcz w godzinach od 8.00 do 14.00 w dni robocze od poniedziałku do piątku,

  2. po rozpatrzeniu wniosku inwestora dotyczącego realizacji inwestycji i analizie załączonego raportu, Wójt Gminy Wałcz wystąpił do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Koszalinie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wałczu o zaopiniowanie raportu dla planowanego do realizacji przedsięwzięcia. Organy w swoich postanowieniach pozytywnie zaopiniowały raport.

  3. Rozpatrywane przedsięwzięcie należy do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko i zgodnie z § 2 ust. 1 pkt 46 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko wymagało obligatoryjnie sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko.

 

W terminie przewidzianym dla stron do składania wniosków i uwag złożono kilkanaście wniosków i uwag dotyczących przedmiotowej inwestycji.

Wnioski i uwagi stron oraz mieszkańców dotyczące inwestycji zostaną zapisane w uzasadnieniu decyzji. Wójt Gminy odniesie się do każdego z przedstawionych wniosków.

 

Otrzymują :

  1. Sołtys wsi Szwecja z prośbą o wywieszenie informacji na tablicy ogłoszeń na okres 7 dni od 11 marca 2013 r. do 18 marca 2013 r.

  2. Strony postepowania

  3. a/a

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 06-03-2013 15:00:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jan Matuszewski 06-03-2013
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 06-03-2013 15:00:53