Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WAŁCZ

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY WAŁCZ !

  1. Przypominamy,  że w związku z potrzebą zamówienia materiału opałowego w ilości zgodnej z zapotrzebowaniem mieszkańców wnioski o preferencyjny zakup węgla ( groszek, orzech) na rok 2022 przyjmowane będą w Urzędzie Gminy Wałcz tylko do dnia 5 grudnia 2022 roku do godziny 15.00. Wnioski proszę składać wyłącznie osobiście w siedzibie Urzędu – sekretariat.
  1. Każda osoba, która złożyła wniosek i została pozytywnie zweryfikowana z listą wypłat dodatku węglowego prowadzoną przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zostanie powiadomiona telefonicznie przez pracownika Urzędu Gminy o terminie podpisania umowy na zakup opału. Informacje o terminie podpisania umowy będziecie Państwo otrzymywać wg kolejności złożonych wniosków.
  2. Odbiór zakupionego materiału opałowego następować będzie w Referacie Gospodarki Wodno-Ściekowej Gminy Wałcz w Kołatniku, odbiór materiału opałowego dokonywany będzie jednorazowo własnym transportem drogowym Kupującego.
  1. Po podpisaniu umowy, odbiór należy umówić z osobą wyznaczoną do kontaktu w Referacie Gospodarki Wodno-Ściekowej w Kołatniku p. Piotrem Mrozewskim - tel. 607 478 111 jako osobą do kontaktu w sprawach operacyjnych. Odbiór węgla odbywać się będzie jednorazowo w okresie do 3 dni roboczych od podpisania umowy i okazania w Referacie Gospodarki Wodno-Ściekowej w Kołatniku potwierdzenia dokonania płatności oraz okazania oryginału faktury, na której zostanie wpisane pokwitowanie odbioru.
  1. Odbiór materiału opałowego dokonywany przez osobę trzecią na rzecz i w imieniu Kupującego może się odbywać wyłącznie po przedłożeniu pisemnego upoważnienia udzielonego przez Kupującego tej osobie według wzoru stanowiącego załącznik do  umowy.
  1. Istnieje możliwość umówienia odbioru materiału opałowego w godzinach popołudniowych – we wtorki i czwartki materiał opałowy będzie wydawany do godziny 18.00.
  1. Gmina Wałcz dokonała rozeznania rynku w sprawie świadczenia przez lokalne firmy usług transportowych, wydaje się być najkorzystniejsza dla mieszkańców Gminy Wałcz oferta firmy P.P.U.H. PARTNER Tomasz Świebodziński, 78-627 Różewo 108/2, tel. 507 660 912.

 

Osoby odpowiedzialne za realizację zadania:

Pan Paweł Kosmalski – z-ca Wójta Gminy Wałcz , tel. 692 354 427

Pani Marzena Tutaj – umowy, tel. 67 258-0241   

Pan Piotr Mrozewski – odbiór materiału opałowego, tel. 607 478 111

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Podgórski 23-11-2022 14:52:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Mackiewicz 23-11-2022
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Podgórski 23-11-2022 14:52:30