Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o naborze kandydatów do Komisji Partnerów społeczno-gospodarczych ds. przygotowania i wdrażania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego 2021-2030

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Wałcz zaprasza do składania formularzy zgłoszeniowych na kandydata do prac w komisji Partnerów społeczno-gospodarczych ds. przygotowania i wdrażania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego 2021-2030 dla ZIT „Wsparcie rozwoju gmin powiatu wałeckiego”.

Celem partnerstwa jest poprawa efektywności i skuteczności podejmowanych działań. Partnerzy wzajemnie się uzupełniają, a dzięki współpracy powstaje efekt synergii i wartość dodana, niemożliwa do osiągnięcia w przypadku działań podejmowanych indywidualnie. Partnerstwo stanowi integralny element procesu budowy kultury dialogu społecznego i partycypacji społecznej oraz podlega stałej ewolucji i adaptacji do potrzeb wszystkich jego uczestników. Inną korzyścią wynikającą z partnerstwa są szerokie możliwości upowszechniania rozwiązań o charakterze innowacyjnym. Wymiana doświadczeń, mobilizacja partnerskich sieci lokalnych, krajowych i międzynarodowych, a także wykorzystanie potencjału innowacyjnego ułatwiają upowszechnianie najlepszych praktyk.
Zasada partnerstwa jest jedną z podstawowych reguł polityki spójności UE.

Zgodnie z Regulaminem:

1.    Komisja partnerów społeczno-gospodarczych ds. przygotowania i wdrażania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego, zwana dalej „Komisją”, wspiera działania Stowarzyszenia w pracach nad przygotowaniem i wdrażaniem Strategii Rozwoju Ponadlokalnego, stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Stowarzyszenia, a także sprawuje funkcję opiniodawczo-doradczą w sprawach związanych z przygotowaniem i wdrażaniem Strategii Rozwoju Ponadlokalnego.
2.    Komisja działa w imieniu partnerów społecznych i gospodarczych oraz podmiotów reprezentujących społeczeństwo obywatelskie, podmiotów działających na rzecz ochrony środowiska oraz podmiotów odpowiedzialnych za promowanie włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób ze specjalnymi potrzebami, równości płci i niedyskryminacji z terenu Partnerstwa.

Szczegóły: w załączeniu "Regulamin Komisji Partnerów społeczno-gospodarczych ds. przygotowania i wdrażania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego 2021-2030"

Informacji udziela: Pani Joanna Kostecka tel. 67 258 02 41 wew. 22

 

Formularze należy składać do Urzędu Gminy Wałcz w godzinach pracy urzędu w terminie do 14.08.2023r. do godziny 12:00.

 

WYNIK NABORU

W ramach naboru wybrano Panią Katarzynę Kurczewską.

Kandydat spełnił wymagania wynikające z regulaminu w obszarze szkolnictwa i współpracy z NGOs na rzecz akcji edukacyjnych i charytatywnych.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Formularz zgłoszenia kandydata.pdf (PDF, 357.60Kb) 2023-07-31 08:07:02 379 razy
2 Regulamin Komisji partnerów społeczno-gospodarczych.pdf (PDF, 590.67Kb) 2023-07-31 08:07:02 72 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Podgórski 31-07-2023 08:07:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Kostecka 31-07-2023
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 24-10-2023 09:20:38