Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego: przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku sali sportowej na salę widowiskową wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, oraz budowa drogi pożarowej z punktem czerpania wody do celów ppoż. na działce 86/4 położonych w obrębie ewidencyjnym Lubno, Gmina Wałcz.

O B W I E S Z C Z E N I E  

 

Wójt Gminy Wałcz na podstawie art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym ( Dz. U. 2023 poz. 977) zawiadamia o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na:
 
       przebudowie wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku sali sportowej na salę widowiskową wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, oraz budowa drogi pożarowej z punktem czerpania wody do celów ppoż. na działce 86/4 położonych w obrębie ewidencyjnym Lubno, Gmina Wałcz.
 
       Strona ma prawo do wniesienia odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie za pośrednictwem Wójta Gminy Wałcz w terminie 7 dni od umieszczenia niniejszego zawiadomienia.

 

          

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 21-11-2023 10:16:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Przemysław Maksymowicz 14-11-2023
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 21-11-2023 10:16:41