Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Wałcz
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja w sprawie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze województwa zachodniopomorskiego.

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego w dniu 19 grudnia 2023 r. przyjął uchwałę Nr XLVIII/570/23 w sprawie określenia trybu i zasad udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze województwa zachodniopomorskiego (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego poz. 7214).

Ww. uchwała wprowadza nową,  elektroniczną formę naboru wniosków, za pośrednictwem Platformy Witkac.pl (www.witkac.pl).

Podstawą udziału w otwartym naborze wniosków o udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze województwa zachodniopomorskiego, jest złożenie wniosku wraz z wymaganymi załącznikami w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Witkac.pl. W tym celu należy założyć konto lub zalogować się na ww. Platformie.

Nabór wniosków o udzielenie w roku 2024 dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, położonym na obszarze województwa zachodniopomorskiego, ogłoszony zostanie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz na stronie internetowej Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego (www.kultura.wzp.pl).

Prosimy o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród potencjalnych Wnioskodawców z Państwa terenu.  

 

 

Z poważaniem

Bartłomiej Mroczkowski

Dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Falkowski 09-01-2024 15:37:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Mackiewicz 08-01-2024
Ostatnia aktualizacja: Rafał Falkowski 09-01-2024 15:37:12